» Poradna » Mobily

Root

caute lidi delal jsem root (dohromady celkem 2x) i unroot (taky 2x) vse uspesne ale chtel jsem jen vyzkouset jednu applikaci (wifikill) ale mobil mi normalne jde neztratil jsem tim zaruku? protoze v recovery modu po vybrani "system partition check" a dodavam ze ted root nemam (root checker) mi to vypsalo toto /system/xbin/dexdump Failed! system have been Root!

Odpovědi na otázku

ps root i unroot byl provaden pomoci kingroot

To sis vybral ten nejblbější nástroj. Kingo je pěkný shit... Každopádně rootem přijdeš o záruku na softwarové problémy.

Člověk používající mozek by se zeptal napřed. Nyní už je pozdě.