» Poradna » Mobily

Root galaxy young

Jak udělat root samsung galaxy young s6310. Díky za info.

Odpovědi na otázku

No a kdo neumí anglicky, bude muset použít Google Translator či Bing Translator.

Presne tak, tipujem, ze clovek, ktyr nedokaze pouzit vyhladavac google.com nema sancu pouzit translate.google.com, lebo to bude Too complicated.

Neodvažuji se hádat, kdo neumí používat Google(či jiný vyhledávač) a kdo si jen chce ušetřit čas. Zato můžu předpokládat, že ne každý umí anglicky, proto do doporučení na online překladač. A ten by snad každý, i ten, kdo chodí jen na Seznam či Facebook, mohl zvládnout. Stačí jen číst a párkrát kliknout.

mne by i zajímalo proč chce tuhle plečku rootovat... snad nedoufá že ji pak nějak zázračně zrychlí :)

Třeba chce blokovat reklamy, nebo používat jinou aplikaci, vyžadující root. A nebo chce mít custom ROM, kdo ví.

blokovat reklamy - nechce se mi věřit že dnes ještě někdo takový stroj používá k přístupu na net nebo na hraní - co tedy blokovat?aplikace vyžadující root - obvykle aplikace pro nadprůměrně zdatné uživatele, opět se domnívám že ti dnes tento telefon už nepoužívajíCustom ROM - tomu stroji nepomůže ani custom ROM, tak aby nebyl zklamán jinak obecně to nechci nijak kritizovat, ani zakazovat, každý ať si dělá co chce, ptal jsem se 1) ze zvědavosti 2) jako lehké varování aby si nemyslel že právě rootem a nahráním custom ROM z toho stroje udělá nějakého rychlíka, on totiž dnes už nestačí po HW stránce...

A to vacsinou staci odomknut bootloader cez fastboot a nahrat custom recovery a potom iba flashnut custom ROm, ktora uz Root obsahuje.

Oprava, odomknut bootloader a cez fastboot nahrat custom recovery :)