» Poradna » Web a internet

Rodicovska kontrola

ahoj otec mi nastavil rodicovskou kontrolu na asus routeru (ma to svoji stranku) moc se v tom nevyznam berte na to prosim ohled, heslo neznam, UTP kabel jsem menil ale prisel na to mam win 10, celkem me sere ze kamosi pari a ja s nima nemuzu mam to nastavene od nekolika hodin i na mobilu, jsme prece jen kluci a rodice to nedokazou pochopit diky za odpovedi.s pozdravem.

Odpovědi na otázku

Za jaké odpovědi děkuješ? Nenapsal jsi žádnou otázku.

Jak to obejit

Chovat se tak, aby rodiče neměli důvod to blokovat.

Zjistip ip adresu, dát do vyhledávače, pokud otec nic neměnil tak bude jméno i heslo admin

Ip adresu znam ale heslo menil :/

Jiste, otec je schopny nastavit rodicovskou kontrolu, ale nezmeni si heslo

Je to jednoduche, zaplat si vlastni internetove pripojeni. Nebo se prestehuj do vlastniho bydleni a tam uz ti nic nastavovat nemuze.

Agh studuji

Tak studuj a nedelej to co mas zakazane... jednoduche

Podle zkušenosti jednoho kámoše je to vázané na Mac adresu, takže máš 2 možnosti buď změn Mac adresu stávající síťové karty podle nějakého tutoriálu nebo pokud máte doma použitelnou wifi tak si můžeš koupit něco jako toto https://www.czc.cz/tp-link-tl-wn722n_2/68431... a jet přes to.

Zkousel jsem menit mac adresu ale nejak mi to nejde ja se v tomhle opravdu nevyznam

U kroku 3 hledej něco co má v sobě slovo ethernet

Hele zkusil jsem to uvidim od 8 jestli to pujde tak to moc dekuju za to ze me chapes v moji situaci je to fakt opruz jestli to pujde napisu

Overil jsem si to pres cmd zmena tu je ale bojik se aby to nejelo pres IPv4

funguje to!

Ano, pouze do doby nez na to rodice prijdou a cela situace bude jeste horsi, nedostanes se k pocitaci vubec. To jsi takove pako ze to nechapes

Rodiče jsou za tebe zodpovědní, až se budeš živit sám tak si pař 7x24...