» Poradna » Programy

Rodičovská kontrola pro Android a Windows

Dobrý den,hledám aplikaci pomocí které bych mohl sledovat čas svých dětí na telefonu a na PC (windows). Nepotřebuji žádné blokovací funkce, zajímá mě pouze čas strávený před obrazovkou (+ideálně jaké aplikace byly navštíveny). Nejlepší by samozřejmě byla aplikace zdarma. Máte s některou takovou aplikací osobní zkušenosti? Na internetu jsem našel pár tipů, většinou však s dost smíšenými recenzemi. Děkuji

Odpovědi na otázku

děti težko z windows něco odinstalují když na to nebudou mít práva.. (kterej blázen dá dětem na win admin přístup ??)Android může mít taky další účty a ty myslím nemají přístup k aplikacím nadřazenýho uživatele

Android přímo obsahuje funkci Family link, která ti potřebný přehled poskytne.

Windows Family Safety (standardni nastroj Windows, podporovany Window 10 vc. XBOXu …) nevyhovuje proc?MP

Děkuji za tip, určitě zvážím. Preferoval bych ale nějakou aplikaci, která by zvládla najednou Android i Windows.

Android ma IMHO tyto technologie dost roztristene / v plenkach :(Ovsem MS Launcher podporuje prave MS Family Safety na Androidu. Viz https://support.microsoft.com/en-us/help/4091778/micros... Netestovano - kdyz si vzpomenu, jak dlouho trvala plnohodnotna implementace Family Safety na Xbox … MP

"Preferoval bych ale nějakou aplikaci, která by zvládla najednou Android i Windows"Nic takovýho neni.

Vzdyt pisu o prispevek vys a par hodin driv, ze MS Family Safery podporuje Windows, Xbox a s MS Launcherem I Android.MP