» Poradna » Web a internet

Rocket League - problém s online pripojením

Dobrý deň kúpil som si cez službu Steam hru Rocket League a normálne mi to funguje len nejde online, keď ho zapnem tak mi to napíše že nie som pripojený na steame. Ale pritom som ho mal zapnutý-vypnutý, spúšťal som to cez plochu-steam. Ale stále nejde. Prosím poradte mi čo mám robiť. Vopred Ďakujem :)

Odpovědi na otázku

Skutečně sis hru koupil na steamu? Nenakupoval jsi někde na G2A a pod. službách? Nemělo by to mít samozřejmě žádný vliv, hra jako taková se ti aktivuje na steamu. Co používáš za antivir? Neblokuje ti spojení?

Nie kupoval som si to cez Steam a mám Avast ale skúšal som ho už aj vypínať no nepomáha. Lebo keď som si kupoval RL tak som dal zakúpiť ako darček ale Klúč mi nikde neprišiel ale dal sa mi RL hned inštalovať takže neviem