» Poradna » Programy

Robocraft - nejde spustit

Potřeboval bych pomoc s hrou jménem Robocraft. Zcela normálně se spustí launcher a potom i hra, následně se do ní přihlásím a jakmile se mi zobrazí menu, celá hra zamrzne ( PC nejde jakkoli ovládat ) a z repráků se chrlí takový divný zvuk. Nemá to nějakou spojitost s tím, že PC je skládané, to že je dělané na míru ???Zkoušel jsem aktualizovat ovladač grafické karty, ale nic. Nevíte co s tím ???Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Skus odinstalovat a nainstalovat znovu,nebo si udělej jiný účet,pravě ted mi to taky nefunguje,ale to je neco aunchrem,nevis kde najdu launcher?

Nejde mi spustit LAUNGH jsem velmi zklamaný vše fungovalo v pohedě ale pak mi to nešlo.