» Poradna » Programy

Robocopy

Zdar,
pouzivate nekdo prikaz robocopy ? (z resource kitu) Nektre prepinace mi jsou zahadne...

Nemate nekdo podrobny popis prepinacu prikazu robocopy (nejlepe CZ) ?

Martin

Odpovědi na otázku

en.wikipedia.org ...
Přeložit si to snad zvládneš

dik, ale prepinace tam nejsou popsany vubec........

Aj.... sypu si popel na hlavu, prepinace jsou tu : atlex.nl ...

Jak napsat script (s použitím robocopy.exe), který provede synchronizaci 2 míst (úložišť) s adresáři (a soubory v nich) tak, aby po provední scriptu byly na obou úložištích novější verze souborů resp. adresářů? Děkuji!

search.techrepublic.com.com ... tu si stiahnite scripty a grafické gui pre robocopy

pouzivate nekdo prikaz robocopy ? Ano

Nemate nekdo podrobny popis prepinacu prikazu robocopy (nejlepe CZ) ? Ne nemám nepotřebuji. Tohle patří k základům počítačové angličtiny , pokud nezvládáte tohle raději by jste měl trochu studovat.

www.ss64.com ...