» Poradna » Programy

Roblox změna jména

Dcerka si při prvním zapnutí robloxu dala úplně strašné jméno /přezdívku. Dá se změnit aniž by se vymazal účet? Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Co k tomu píšou na Roblox support?

Vůbec nevím. Nejsem uživatelem. Dcerka je pako . Děkuji za typ. Zkusím kouknout

Nevím, co je horší. Bát se pedofilů ve hře nebo brát bulvár jako zdroj informací

I v bulváru je na každém šprochu, pravdy trochu.

No, ono takovou srandu si dnes z někoho dokáže udělat každý desetiletý spratek. A vyděšení jsou z toho potom nejvíc rodiče, a ty děcka z toho mají prču. Tím neříkám, že tam nemůžete narazit na pedofila, vtip je v tom, že takhle se pedofilie v praxi běžně neprojevuje. Lépe řečeno - to je úplně jiná deviace.

potřebuji pomoc, mě se restartoval roblox a snažila jsem se tam dát jméno ale nende mi to užsnad půl hodiny na tom strávím