» Poradna » Mobily

Roaming data pouze pro zvolenou aplikaci?

Zdravím, rád bych měl pro mobilní data nastaveno mnoho aplikací, ale když odjedu do zahraničí, aby měla k data roamingu přístup pouze zvolená aplikace (např. Waze). Nevíte, zda na to exituje nějaká aplikace, či jak to vyřešit? Předem díky

Odpovědi na otázku

Jde mi o iPhone. Díky

Pujdes do nastaveni, mobilni data, a vypnes vsechny aplikace u kterych nechces, aby zrali data. Nechas jen Waze.

Děkuju, to vím, šlo mi o automatické nastavení, abych to nemusel vždy měnit.