» Poradna » Počítačové sítě

Rj-45 konektor - poněkud zvlášní konstrukce

zakoupil jsem nedávno sadu rj45 konektorů - tzv. skládaných, bohužel ta vnitřní část se poněkud liší od toho na co jsem byl dosud zvyklý, namísto jednoduchého odliitku do kterého je možné pohodlně zasunout každý drát a poté to celé složit do konektoru k secvaknutí, u tohoto je vnitřní část ve tvaru jakéhosi písmene H a já opravdu netuším jak by mi to mělo při skládání jednotlivých kabelů pomoci ... nesetkali jste se s tím někdo ??

Odpovědi na otázku

Takze ne konektor RJ45 ale keyston na RJ45. pokud jsem to pochopil spravne. a je to na CAT5 ?? nejsou to konektory na STP nebo SSTP ?? na 1GB metaliku ?? posli screenshot a nebude v tom zadny problem ci zamtek