» Poradna » Ostatní

Rival nebo sensei raw ? poraďte prosím (myše)

Mám jsi koupit steelseries rival nebo steelseries sensei raw(herní myši) ? Poraďte prosím.Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Kambodža? To není nevychovanost, to je jen další trapný pokus.

Prostě obyčejné myši, vezmi třeba tu druhou. Ta má delší název, tak budeš moci před kamarády machrovat delším názvem.

ale podle názvu ("raw") ji bude muset nejdřív uvařit, aby byla připravená k požití

203.223.43. - tam sa cpú inými lahôdkami od doby, keď sa u nich doma "lekvár kosil".