» Poradna » Ostatní

Rise Of The Tomb Raider patch

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kde mohu stáhnout patch 1.0.820.0? Zkoušel jsem google, uložto a zatím nic..

Odpovědi na otázku

Pokud se ti to neaktualizuje automaticky, tak si jdi warez řešit jinam.

Vzhledem k tomu že to stojí pár stovek, tak je vyloženě směšné, že někdo řeší patche a cracky.

Bohužel warez nemám ale mám dvd dostal jsem ho asi cca 2016 z anglickou verzi, proto se ptám na ten patch ;)

A to tam není klíč na registraci do Steamu nebo něčeho jiného?

Ne, nic jsem na tom nenašel..

To jako že máš nějaké kolečko bez klíče? Z roku 2016? To asi ne.

https://ctrlv.cz/shots/2021/02/04/IvIB.pngNa obalu je normálně zmínka o Steamu. Takže klasika. Her, které by nepotřebovaly registraci do Steamu nebo něčeho podobného za posledních 5-10 let moc nebylo. Mezi AAA tituly snad žádná.Pokud tam klíč nemáš, je to nějaká warez verze.

Aha.. tak to vypadá že jo.. podívám se znovu, a pokuď tam nebude tak to už bude jasný, jinak díky

Pokud klíč nenajdeš, na Heuréce jsou od 199,- (vždy se podívej na recenze obchodu). Zadáš ho do svého Steam účtu a je to. Nemusíš řešit patche, ani hledat DVD.

Ok díky