» Poradna » Programy

RIP filmu DVD

tak mam takz problem dostanem dvd(chranene ani dvd shink ani dvd decrypter si s tym neporadili..) do pc cez
program dvdfab platinum edition na hdd a pak to dam vypalit cez nero ako isorespektive iba tie subory (autio_ts video_TS)napalim na DVD-R a skusim to vlozit do pc.. ide bez problemov prehra..nie je problem.. ale ked to dam do prehravaca (sony domace kino za 28000sk ak treba upresnim) tak mi napise ze nemoze prehrat disk.. viete mi poradit co robim zle alebo v com moze byt chyba? vopred dakujem

Odpovědi na otázku

Ty audio-ts a video-ts vypalujes jako datove DVD?
Musis zvolit vypalit soubory DVD-Video.
Zkusil jsi i jina media?

jinak za pomoci DVDFab muzes i vypalovat

Spatne stazene, stahnout dvd fab decripter, vypalit pres clone dvd2 takovata ovecka napredsi musi program seradit soubory aby to bylo kompatibilni s dvd prehravaci pak muzes palit nejlepe 8x vse jede bez problemu.

Dražší DVD přehrávače bývají citlivější na správný authoring apod. Stalo se ti to poprvé nebo i u jiných filmů? Stahoval jsi celý disk nebo jen hlavní film? Dělal jsi s tím něco mezi ripnutím a vypálením?

Žabák tě odhalil, určitě jsi nevolil volbu v Neru správný formát pálení...
Bylo by dobrý si o těch vypalovacích softech trošku něco počíst, jak o těch případnejch, co už máš, tak i o těch pár, co ti tu doporučili a nejsou špatný...Píšeš o Neru a DVDFab Platinum, začal bych tou "Fabkou", je to rána jistoty, je v ní vše, co potřebuješ...

Pálím normálně v Nero Express, volba DVD-Vide Files, kde mi to přímo nabídne oba DVD adresáře VIDEO_TS a AUDIO_TS a do VIDEO_TS jen přetáhnu soubory z HDD. Nic v tom (vypálení) není.

hej jachyme vzdy pres nero recode!!!!!!!!!!!!!!!!

?? v čem je to lepší ?? Mě můj způsob nikdy nezklamal, ale rád se přiučím něco lepšího

dela to jen to jedno DVD,nebo jenom jedna znacka medii,jakou rychlosti palis
na cse jsme se uz ptali,ale musis trochu spolupracovat

dakujem pani za rychlu pomoc bude to v tom ze to pali ako datove dvd.. skusim to vypalit ako dvd video a uvidime co sa stani, dalsia odpoved moc casto neripujem dvd takze som v tom pomerne novacik.. respektive vzdy som to hodil do dvd shinku a ten to urobil cele.. dvd fab som pouzil prvy krat preto to nero lebo fab neviem celkom pouzivat .. dik za pomoc a prajem pekny den.

tak to je jasny,ted uz to pujde

Jestli jsi zvykly na shrink, tak DVD Fabem to jenom celé ripni na HDD a pak už s tím dál pracuj ve shrinku tak jak jsi zvykly a máš to jednoduché