» Poradna » Windows (a jiné OS)

Režim spánku

Mám taký problém...môj počítač funguje celkom normálne ale keď sa uloží do režimu spánku tak by sa mal kliknutím myšky naštartovať. V mojom prípade sa síce naštartuje ale ako keby monitor nepríjima informácie z HDMI káblu. Skúšal som všetko ale jediná vec je normálne tvrdo vypnúť PC.

Odpovědi na otázku

No u našeho myši to nejde jedině entr.

Zkoušel jste po probuzení PC vypnout a zapnout monitor nebo restartovat grafický ovladač (Ctrl+Shift+Win+B)? Klávesová zkratka platí pro Windows 10.