Režim spánku

Ahoj, při režimu spánku (OS : Win VISTA) se mi točí ventilátor ve zdoji, u grafické karty a u bočnice . Vše ostatní včetně USB je vypnuto. Nevíte co s tím? Díky
Jo... ...mám zdroj Enermax Liberty DXX 500W

Odpovědi na otázku

Víme:RS nepoužívej.Mně to u visty taky nefunguje.

Nenapsal jsi hw-sestavu
Podívej se do BIOSu, zda podporuje ACPI režim S3/S4. To je nutno nastavit před instalací OS.
Režim S3 = podpora spánku (STR) = vypne se jen HDD, CPU a periferie, ostatní běží (včetně větráčků);
Režim S4 = podpora hibernace (STD) = obsah RAM se uloží na HDD, vše ostatní se vypne, kromě MB.
Pokud používáš UPS, lze nastavit i vypnutí MB.

Taky bych řekl, že (v terminologii do Vist) to bude spíše záměnou úsporného režimu a režimu spánku.

Tak jsem koukla do BIOSu a mám tam volbu jen S1 a S3 . bylo tam nastaveno S3. Je to divný.... ...docela mě to štve. Jinak jsemsi všimnul, že ten věrák v bočnici při tom přechodu zpomalý tak na 1/2.

Moje sestava : MSI K8N Neo4 Platinum , X2 4400+, 2GB RAM, 2xHDD,ATI HD3870, zdroj ENERMAX Liberty 500W

máš to v pořádku , spánek ve Vistě = úsporný v XP , Hibernace ve Vistě = spánek v XP, spánek ve Vistě běži v úsporném režimu jak popisuješ a hibernace uloží momentální stav na disk a vypne PC , po spuštění se hned vrátí do stavu před vypnutím. odpadá tedy spouštění OS.

ti--po spuštění se hned vrátí do stavu před vypnutím--Prdlajs načtení trvá úplně stejně,vůbec se tím nic nezíská.

tak jsem ti to " prdlajsi " změřil a 36 sec z hibernace , 56 sec normálně .NTB Asus 70 SR