» Poradna » Notebooky

Režim spánku u notebooku

Dobrý den, měl bych jeden dotaz. Mám notebook s windows 8 a chtěl bych se zeptat, jestli se dá nastavit, aby po sklopení a odklopení displaye se notebook načetl tam, kde skončil a ne aby po mně požadoval heslo. Díky

Odpovědi na otázku

I když předpokládám napadení od některých zde, koukni do odkazuhttp://www.pcpomocnik.cz/c/nastaveni-windows/jak-n...

Možnosti napájení / Nastavení pro zavření víka / Změnit nastavení, které nyní není k dispozici / Nevyžadovat heslo;a Při zavření víka / Režim spánku