» Poradna » Programy

Režim spánku - Windows 7

Ahoj, potřebuji vypnout automatický přechod do režimu spánku. V současnosti se při nečinosti PC asi po 15 minutách automaticky přepne do režimu spánku. Což je blbý třeba když něco většího stahuji. Jak vypnut automatický přechod do režimu spánku? Ve Windows 7. Dík

Odpovědi na otázku

Hmmm,a co se třeba podívat do:start/ovládací panely/možnosti napájení/ a tam změnit(upravit schema)?

zapni utorrent ;) pocitac se ti pak do spanku neprepne ani kdyby trakare padali ;) aspon tak to funguje na mych win7

U mě to bylo - Ovládací panely – Systém zabezpečení - Možnosti napájení - Nastavení režimu spánku – Převést počítač do režimu spánku - a zadat do lišty nikdy a je hotovo.

Ovládací panely-Možnosti napájení-Změnit nastavení schématu...a dál už si poradíš sám.

Byljsem rychlejší

amrtin:Byl ale hlavně že se dozvěděl,co potřeboval.

cus nastav si delsi cas po kterem si ti pocítač uspí

Vytvoř si schéma, kde počítač nepřechází do režimu spánku a pojmenuj ho např. Stahování. Když budeš něco stahovat zvol schéma Stahování, když ne nastav schéma, ve kterém počítač přechází do režimu spánku.

Ovládací panely\Hardware a zvuk\Možnosti napájení\Upravit nastavení schématu
Dál si poradíš