» Poradna » Windows (a jiné OS)

Režim spánku - počítač nechce nic dělat

Čau, potřeboval bych poradit. Minulý den mi počítač spadl do režimu spánku a na noc už jsem ho zapomněl vypnout normálně. Občas se mi to stane, nebylo to poprvé. Nicméně v noci mě vzbudilo jak se počítač sám probudil z režimu spánku, sám jsem byl v polospánku, takže jsem to nijak neřešil. Poté ráno, když jsem se probudil jsem chtěl počítač normálně vypnout, ale počítač nic nechtěl dělat. Myší šlo hýbat, ale když jsem na něco kliknul, tak se to za boha neotevřelo ani po hodině, a to třeba jen menu startu. Poté následovalo spoustu restartování a je to stále v tomhle stavu. Neporadíte mi někdo co s tím? Jsou to normálně Win 10. Díky

Odpovědi na otázku

Udělat obnovení systému ze zálohy jestli ji máš. Jinak skus v biosu naject do nouzového režimu a vtom režimu dej obnovu systému. Tento počítač kliknout pravým tlačítkem, vlastnosti, ochrana systému,obnovení systému.

Hmm, to se mi asi smažou data co?

Nouzový režim v BIOSu? To je nějaká novinka...

Jak by se to dalo udělat podle Vás?

seber mu elektriku na chvíli ,u noteboou vyjmi baterii na chvilku (modli se při tom)

To už jsem zkoušel, bohužel nic

nevím co tím myslím že příjdeš o data? prostě nech vyhňápat baterku a to ti nastartuje, jinak existuje finta na 5s podržet on/off a uvidíš jak se vzpamatuje