» Poradna » Programy

Režim spánek nefunguje

Hola,
může mi někdo poradit proč mi nefunguje režim spánku i když je nastavený? Když byl PC uplně nový (3 měsíce zpět) tak vše fungovalo tak jak má dokonce se vypínaly i neony ve skříni. Poslední dobou se spánek už vůbec nezapíná.. je možné že nějaká aktualizace to mohla pomrvit?

Dík za radu

Odpovědi na otázku

Určitě za to může sw.

alebo hw
ina moznost nie je

Ale je,uživatel.

Rád bych odpověďel, ale křišťálovou kouli jsem si nechal doma, aneb příliš málo informaqcí na odpověď...

"Když bylo auto nové, jezdilo dobře. Poslední dobou už nejezdí."

Tak a teď zvedni telefon, zavolej do místního autoservisu, řekni jim tyto dvě věty a požádej je o radu.

Většina normálních lidí si po třech měsících nekupuje nový počítač, či auto :)

A jaké informace potřebuješ?

Nevím jestli se zde bavíme o úsporném režimu nebo hibernaci. V případě hibernace skus toto:
Spusť příkazový řádek jako administrátor (správce) a napiš: "powercfg -hibernate on" .
Bez uvozovek. Po restartu by to mělo fungovat, mě to takhle šlo.

No já myslím tento spánek co tu je uveden ( http://img146.imageshack.us/img146/8821/39952528.png... ) Vůbec jsem se v tom podrobném nastavení spánku nevrtal, takže nevím proč to najednou nefunguje a jen ten monitor se vypíná..

Nepripojoval jsi k PC nejake nove periferie? Mysku, klavesnici atd.? Zkus vse, co nepotrebujes akutne, odpojit. Predtim si nastav ten cas treba na 1 minutu, at to muzes vyzkouset bez cekani.

nic jsem nepřipojoval jen ted minuly tyden USB lampu ale to už dávno spanek nefungoval.. a to načasování jsem už zkoušel davat i na mín ale nic ://
Ne že bych ten spánek nutně potřeboval jen mě zajímá proč to z niceho nic přestalo fungovat..