Rezim napajania grafika

Zdravim. Oplati sa prepinat u grafiky rezim napajania na max. vykon? Ma to nejaky vplyv na vykon hlavne u hier? Dik

Odpovědi na otázku

Si to změř, jestli je v tom rozdíl. Minimálně si vyzkoušet jaký to má vliv na FPS není problém, a asi ti to řekne víc než jakýkoli rádce, který tvoji sestavu nikdy neviděl.Ale spíš bych k této funkci přistupoval naopak, a sice jestli se vyplatí nastavovat úspornější režim, když ten výkon zrovna nepotřebuji.