» Poradna » Windows (a jiné OS)

Rezim letadlo

Dobry den rada prosim o radu nemuzu na svem notebooku mam asus vypnout rezim letadlo a pripojit se k wifi siti. Pouzivam windows 10. Sama si uvedomuju ze tomu prilis nerozumim tak se ospon zkousim obratit sem pak zkusim jeste servis. Budu rada za kazdou pomoc nebo i snahu o ni. Dekuji L

Odpovědi na otázku

A nemáš někde na klavesnici speciální klávesu na vypnutí/zapnutí wifi?

https://www.tenforums.com/tutorials/15411-turn-off-... Jukněte sem, jestli to pomůže...

Jamie by rychlejší - Asusy mívaly (a asi ještě mají) různě umístěné - u některých typů z boku u jiných zpředu - tlačítko nebo šoupátko na vypínání WiFi a BT. A k tomu ještě tu samou funkci s kombinací kláves Fn + F2 (nebo jiná funkční klávesa).