» Poradna » Notebooky

Režim hibernace

Zdravím, nedávno jsem si k notebooku připojil monitor, ale mám problém. Při hraní her mi zničeho nic notebook spadne do hibernace, všechno běží a po opětovném zapnutí v tom mohu pokračovat, ale je to blbý při online hře.Myslíte, že ten monitor navíc notebook nemusí zvládat výkonem, tak se hodí do hibernace? Dá se to nějak ovlivnit? Aby se to nestávalo?Díky

Odpovědi na otázku

Podívej se do Prohlížeže událostí co se vlastně děje - co je příčinou hibernace.-------------Hibernaci jako takovou lze zakázat příkazempowercfg.exe /hibernate off

A skáče skutečně do hibernace? Neskáče ti třeba pouze do režimu spánku?

Prošel jsem prohlížeč událostí, a opravdu jde notebook do spánku. Kernel Power - Systém přechází do režimu spánku.Dá se tato funkčnost také nějak vypnout? Děkuji.

Ovládací panely/ Možnosti napájení/ Nastavení režimu spánku..a poté klikni na "Změnit pokročilé možnosti napájení"(možnosti,typ - např. rovnováha) - např. zobrazení a přehrávání multimédií - projdi si všechny možnosti nastavení..

Super, mám to. Vypadá, že už to nepadá. Díky moc. :)