» Poradna » Ostatní

Rezidentní štít

mám dotaz ohledně spuštění rezidentního štítu.používám nod32 + kerio a ještě mám spuštěný rezidentně avg antispyware,chci se zeptat,jestli není zbytečné mít avg spuštěný rezidentně a jen sním občas jen tak projet pc.díky za radu.

Odpovědi na otázku

Určitě není, taky mám přesně tu kombinaci co píšeš a můžu ti říct, že AVG rezidentní štít mi chytá denně 2000-5000 malware. Je to dobrá kombinace.

To by ma zaujimalo, kde zoberies tych 2000-5000 malware, ak to nie su falosne poplachy. Mne nechyta rezident antiviru prakticky nic a rucny scan ad-aware a spybot tiez nenajde nic. (Ani nic ine nenasvedcuje tomu, ze by tu alebo na druhom PC bol nejaky malware).

Musíš mít pořádnej program Na AVG Anti-Spyware mám zapnut rezidentní štít a všechno zaškrtané i Automaticky odstraňovat sledovací cookies. Pak jdi hledat wallpaper ve světě a uvidíš jak to lítá. Měl jsem za den i 21000 malware.