» Poradna » Programy

Return to Castle Wolfenstein ve Windows XP

Zdravim,mam mensi problemek. Po instalaci Windows XP mi nejde spustit Return to Castle Wolfenstein. Hlasi to, ze nemuze najit OpenGL, ci tak neco. Mam Geforce2 MX a ve Windows 98 to behalo v pohode. Podotykam, ze do w98 jsem instaloval originalni ovladace grafiky z cd ale wxp po mne zadne ovladace nechtely a kartu poznaly samy.Diky za radu.

Odpovědi na otázku

Zeby nikdo nehral Wolfensteina pod WinXP? Poradte prosim. Diky.

Ahoj, Wolfa teď hraju (snad už počtvrté) , mám WXP Prof. a vše běhá jak z praku. Stáhni si ovladače od Nvidie, spusti ten EXE, rozbalí se do C:\NVIDIA, spusti setup.exe a je to! Maťa

Tak tak. Ovládače priamo z WinXP OpenGL akosi nemajú (resp. nepodporujú)

Pod linuxem beha taky OK grafika od n vidie použity jejich ovladače distribuce FC1