» Poradna » Programy

Return to Castle Wolfenstein-nejde spustit ze Steamu

Nevíte někdo proč mi nejde naběhnout hra? Mám Windows 10 64bit.Notebook mám už 2 roky a od té doby, co jsme ho koupili nefunguje tahle hra ani Mafie 1. Ze začátku tam byli Windows 7 64bit a také nefungovalo. Hry mám koupené na steamu. A když to pustim na starém PC s Windows 7, tak vše funguje. Nevíte někdo? Děkuji za odpovědi předem.

Odpovědi na otázku

No bohužel nejde. Když jsem spustil rtcw tak se sekala hudba vśechno, menu šlo v poho, ale když jsem klikl třeba na options nebo na play na se to sekalo asi -9999999 fps i hudba se sekala. Ale teď když to spustim tak se objeví chybová hláška:GLW_StartOpenGL() - could mot load OpenGL subsystemcož asi znamená, že asi pravděpodobně nemám nainstalovanej OpenGL asi.

No a záhada je vyriešená!Potrebuješ k tomu OpenGL - stiahni podľa grafiky a OS.Uncle G ti to nájde.

Tak jo jen nevim jestli to někde najdu. Asi si myslim že najdu.Dík za radu.

S RtCW neporadím, ale co se týká Mafie, tak funguje tohle (osobně zkoušeno):Jednoducho toto celé: REG COPY "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Illusion Softworks\Mafia" "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Illusion Softworks\Mafia" /s /fSkopíruj a vlož do Příkazovýho řádku (otvoriš ked dáš vyhladať skratku CMD pri win 10) Potomstlač enter a malo by napísať: The operation was completed successfully.Hotovo.viz: http://steamcommunity.com/app/40990/discussions/0/1...

Dík za radu s Mafií, opravdu funguje. Aspoň někdo se takhle najde na pomoc přes internet. :)

Pekne, ze vieme, ako dlho mas notebook. Ale lepsie by bolo sem uviest presny model toho zazraku.Inak, standardny postup je, obrat sa na podporu. Steam ma podporu, mozes im napisat a oni sa ti urcite ozvu.

Tak model toho zázraku je HP 15-d054se s původním Os Win7 přeinstalovaný na Win10.Ok zkusim jim napsat.