» Poradna » Programy

Return to castle Wolfenstein a problem se spustenim ve Win7

Ahojky vsem,

mam problem - instaloval sem si, ze si po dlouhy dobe zaparim - Return to Castle wolfenstein na win7 6 bit, ale ouha, hra se sice nainstaluje, ale nejde spustiti, vzdy to hned pri spusteni napise, ze soubor WolfSP.exe prestal pracovat a bude program ukoncen....a nic, tak nevim, zkousim kompatibilitu a take nic zkouseol sem XP i Vista komp. a nic, ve Vistach 32bit sel OK, neni to nahodou 64bit verzi? To by teda dost nasr......dsa se s tim neco udelat?

diky za pomoc

Petr

Odpovědi na otázku

zkus zakázat Desktop composition, česky myslím motivy. je to u položek kompatibility u ?-SP.exe

To nejde, bohuzel porad to nespusti

no zkus google... jinak nevím. ale mě se ve W7 64 podařilo spustit všechno, i AOE nebo diablo