» Poradna » Programy

Return to castle Wolfenstein - znáte něco podobnýho?

Tuhle hru už jsem dohrál xkrát a už mě to nebaví. Co byste doporučili podobnýho? Mě nic nenapadá,neptal bych se . Ale nechci sci-fi 3D akci,to mě netáhne. A Half II mi asi nepoběží...

Odpovědi na otázku

zkus medal of honor. ma to uz myslim dalsi 3 datadisky, tak by ti to mohlo na cas vydrzet. jinak ted taky vyslo brother in army, ale tome moc nechytlo :(

Hidden and dangerous 2 - super bomba!

tak to se ti bude libit Enemy Territory, je to vpodstate RTCW, ale pouze sitovy, a legalne zdarma