» Poradna » Web a internet

Restartuje se prohližec při sledovani filmu nebo youtube online

Windows 7 Ultimate 64bit verze 4GB ram Dobry den mam problém s přehrávání videi jak na youtube tak třeba i na sledujufilmy problém se projevuje nasledovně zapnu (chrome , operu proste jeden z nich je jedno jakej ) spustím si video nebo se jeste ani pořadne necačte na youtube a najedou se sekne a restartuje mi prohližec opět se začne načítat to video a zase a takhle dokola dokud neskolabuje nebo ho nevypnu ( jen dodavam delaji to jen nějaka videa to video mohu spustit treba za 3h nic se nemeni treba 2 videa z 10 ale porad ty samé )Zkouška oprav : přeinstalovani prohližeču , oprava chyb.. sektoru přes příkazový řádek , instalace noveho flash player , update pro graf. kartu , upravovani nas.. prohližece jako prednač. dat atd .prohližeč jinak funguje bez problému problem zacal cca 7.8.2017 ten den sem nedělal s PC nic co by to mohlo zpusobit při hrani her bez problemu , koukani na filmy v PC bez problemu počitac komplet.. vyčisten od starých reg.. viru a bordelu

Odpovědi na otázku

videa sem zkoušel spustit na jinem PC přehrani bez problemu

stejný problém nonstop...

jedine co sem vypozoroval ze když mam video na celou obrazovku nic to neděla když ho zmenšim hned se sekne prohližeč ani se nezmenši vido v ten moment

OS je zničený, pravděpodobně:a/ exploity aj. malwarem;b/ čističem typu CCleaner;c/ tweakem.Vyber si, co z toho se Tě týká.Co s tím?Standardní postup:1) Boot ze záchranného média.2) Připojení externího média se zálohou OS.3) Obnova zdravého stavu OS ze zálohy.4) Pečlivě prostudovat FAQ:https://faq.mople71.cz/cs/wnt/5) Dodržovat.6) Neinstalovat nesmysly.

a/ exploity aj. malwarem;b/ čističem typu CCleaner;c/ tweakem.ani jeden bod nehrozi nejsem začatečník ale s timhle problemem si nevím rady na FAQ sem se podival a vse uz mam davno nastavene ale i tak dekuji za snahu pomoct

Tak vam chci i rovnou podekovat problém vyřesil safersrv