» Poradna » Windows (a jiné OS)

Restartuje se mi pocitac

Restartuje se mi zniceho nic PC, random do hodiny od zapnuti, pak treba za nejakou dobu a klid.V hlaskach systemu neni nic. Mam Windows 10 pro. Zkusil jsem zatezove testy na procesor atd.. vse to vydrzi.Zkusil jsem jiny zdroj, grafiku i reinstal winu na jiny disk. Ramky tez vyzkouseny. Nevite v cem by mohl byt problem?

Odpovědi na otázku

Už len základná doska.

Kdybys aspoň napsal HW konfiguraci PC, včetně modelu desky. Můžeš mít nafouklé (se začaly nafukovat) "kondíky" na desce, nebo ve zdroji (osobní zkušenost při servisu). Mechaniku máš, byla odpojena? Čtečku karet máš, byla odpojena? (bývá rovněž problém) Není nějaký ventilátor "přidřený" /vliv na zdroj/ Jaký byl původní zdroj (značka, W) a jaký při testu (značka,W, nový x použitý?) Grafika původní x grafika při testu? Z poskytnutých informací je to pořád jen věštění.

Ventilatory funguji, nafoukleho jsem nic nenasel. Mechaniku mam, nezkousel jsem odpojit. Ctecku karet nemamPC stary asi 4 rokyZakladni deska: ASUS MAXIMUS VII GENEZdroj: seasonic 650W, presny model nevim, Testovaci: Seasonic Focus gold 750W, pouzity 100% funkcniGrafika: MSI GTX 970 GAMING 100ME, testovaci: SAPPHIRE Radeon RX 470, pouzivana a funkcniProcesor: Intel Core i7-4790KRAM: 16GB DDR3, bohuzel presnejsi info si uz nepamatuji, zkousel jsem je vymenovat po jedne

Zásuvka, vícezásuvka, UPSka, rozvody v domě jsou ok?

ano, rozvody v dome jsou v dobrem stavu, prodluzka furt stejna, vse dobre zapojene