» Poradna » Notebooky

Restartování notebooku

Nechce se mi restartovat notebook,po každem zapnuti to chce systém paswort ten zadám potom se restartuje do100procen a notbuk se vypne a to je pořad do kola,zase systém paswort restart a vypnutí.díky za radu

Odpovědi na otázku

Nechce se mi restartovat notebook,po každem zapnuti to chce systém paswort ten zadám potom se restartuje do100procen a notbuk se vypne a to je pořad do kola,zase systém paswort restart a vypnutí.díky za radu

No a co jako..???O jaký operační systém jde..???Jestliže jde o Win 10 a ty jedeš stále na upgradovaném systému, pak by bylo nejvhodnější to celé přeinstalovat čistou instalací.. Nebo nabootuj instalačkou a přes opravit tento počítač použij obnovení systému pomocí bodu obnovy k datu, kdy byl systém v pořádku.Vyhledej nápovědu Boot repair..