» Poradna » Windows (a jiné OS)

Restartování a chyba IRQL not less or equal - win 10

Už nějakou dobu se mi stává, že se na obrazovce ukáže modrá obrazkovka (blue screen of death) a napíše, že se musí restartovat a pod tím to píše chybu IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL. hledám všude možně ale nemůžu najít řešení. Mohu poslat nejaky errory z event vieweru..Díky

Odpovědi na otázku

Chyba v ovladaci.

Prohlížeč událostí ti více napoví.

email abs mi mohl klidne napsat jakej ses kreten co to je za radu ze prohlizec ti vicde napoví ?? radsi už prosim nikd neodpovidej na zadne dotaz bude lepe tobe i mne dekuji