Restartoval jsem pc a ted se jen dokola restartuje.

Zdravím mám problém.Hrál jsem hru skončil jsem a chtěl jsem si zapnout jinou.Hra ale nenaskočila tak jsem dal restart pc.Objevilo se restarování ale seklo se nechal jsem to tak.Pc se vyplo a zaplo.Nenaskočil ani bios, ani se nezapl monitor a zase restart a restart a restart.Pc jsem vypnul vytahl ramky zkusil jiné kombinace a nic stale restart bez monitoru bez biosu.pořád dokola.Základní deska: Asus tuf b360 pro gaming.Ram: T-force 16gb 2666mz Procesor intel core i5 8400Gpu: gigabite gtx 1060 Ssd : patriot burst 120gb novy 2dny.

Odpovědi na otázku

Hmm. Chtěl jsem ti navrhnout, abys zkusil jen jednu RAM (A2 slot), ale když už jsi to zkusil, tak tady je každá rada drahá. Mně tohle udělala MB když odešla, ale to už byl starší kus. Ty máš nový PC. ☻

Tak jako ASUS TUF není žádná kvalita a ani bych se nedivil kdyby odešla hned, ono dost lidí nadává i na taktovací verze ASUS TUF Z370 že to jsou odpad desky.

Vytáhni z desky baterku a cca po 30 sec ji dej zpět a zapni PC, jestli nic tak bych zkusil restart biosu ale toto vypadá na KO desku, měl jsem něco podobného u starého PC.

Vidím tam na MB svítit nějaké diagnostické LEDky. Co je u nich v popisu?

Není to VGA LED? To by znamenalo, že nekomunikuje grafika.

Zkus grafiku vytáhnout a zapoj monitor do MB.

Co to svítí na desce? není to pořádně vidět. Není to PWR, což asi bude ok, ale pak to bude grafika, asi. mrkněte na to. Jsou to kontrolky hned vedle velkého napájecího 24pinu pro desku. Vpravo nahoře od něj. Popis máte v manuálu na str. 1-1:http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1151/TUF_B... Teď na to koukám.Jen nechápu, že vám to nic neukáže. Pst desky jde jako první, takže by jse se měl dostat alespoň do biosu. I na tom videu to běží celkem dlouho, než se restartuje. Ovšem pokud to odstaví grafika, tak těžko říci. Zkuste jí vytáhnout a monitor zapojit do desky. Uvidíte zda to naběhne s integrovanou grafikou.

Hdmi je v desce a monitor je vypnutý.graficka karta se roztočí a za 3sec se vypnou venrilatory.jinak svítí pwrm a vga. Pc se přestalo restartovat jede v kuse ale nic neslyším ani hdd nic.natocim video jak kde co zapínam/zapojuji.

Grafiku vyndejte z PC!! Vymontujte jí. Takhle jí to pořád načítá a ani to nedovolí se integrované zapnout. Většinou je to v Uefi takto nastavené. Takže jí prostě úplně vytáhněte ze slotu.

Jo na 99% to svítí grafika. Porovnal jsem to s manuálem podle vzdálenosti světýlka od 24pin konektoru. Vypadá to na ní. Nejdříve to ověří desku, pak to ověří paměti (to tam problikne) a ve chvíli, kdy se vám ramky rozsvítí, to zhasne - takže ram je OK. Už to nenačte grafiku. Na té to zůstane.

Odstraň všechny serepetičky co tam blikají!!!

https://youtu.be/-iMplPeRLPE tak je to natočené ale stale nic.

Zde je číslo 605290227 stačí prozvonit zavolám zpět.

Pokud svítí DRAM tak vytáhnout obě ram a dá tam jen jednu.

Hmmm. Zkuste mrknout do manuálu, zda tam nemáte přímo popis těch ledek. V tom pdf na netu jejich popis není a kdyby to nebylo na obrázku desky, tak ani nevíme, že to tam je. Možná jste k tomu dostal něco obsáhlejšího.Jinak je tohle opravdu blbé. Jediné co mě ještě napadá je zkusit ještě prohodit ram do druhých slotů, případně zkusit jen jednu. Pak už jednině ze zoufalství zkusit reset biosu pinem na desce. Pokud se ani to nepovede a nemáte jinou ram na zkoušku, tak tom budete muset asi někam donést. Ono už tam totiž nic jiného než procesor a deska není. Ale že by deska umřela hned druhý den, nebývá zrovna pravidlem.

Hodně hodně hodně zvláštní,vytahnul jsem gf kartu.dal jsem ram do a2slot pc se rozjelo,dal jsem ram do původního stavu,pc jede...na integrované grafice ale windows se poškodil.teď dělám novy intal wondows10 na integrované grafice.pak zkusím přidat grafiku.grafickou kartu jsem odnesl znamenu ten ji zkusil a jede tak nevím.

Divný. Zkuste potom načíst smart toho ssd. Např. pomocí crystaldiskinfo.