» Poradna » Programy

Restart pc po zapnuti hry

Ahoj mam dotaz když si pustím hru sniper skrytej bojovník tak se mi samovolne restartuje pocitac hned po zapnuti hry (hru mam original)
dal jeste bych mel rict ze driv mi hra sla normalne nez jsem si dal novou grafiku
a ostatni hry fungujou normalne posim poradte

Odpovědi na otázku

Chtělo by to více údajů. Třeba typ grafiky, zdroj. Možná má hra vyšší požadavky na grafiku, ta odebírá maximum proudu a zdroj nestačí, nevím.

grafiku mam Radeon X1900 Series Secondary

Ještě tem zdroj. Poslední ovladače jsou 10.2, tak bych je nainstaloval.

Minimální systémové požadavky:
Procesor: Intel Pentium 4 @ 3.2 GHz / AMD Athlon 64 3500+
Systémová paměť (RAM): 1 GB
Grafika: nVidia Geforce 6800 / ATI Radeon X1650 (256 MB)
Pevný disk: 6 GB
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX
Operační systém: WinXP, WinVista, Win7

ted mi to po restartu napsalo chybu...
bcc ode:1000008e
bcp2:bf24406a
bcp3:a787 f684
bcp4:00000000
osvr:5-1-2600 ps:3-0
produckt.768-1

Co ten ovladač grafiky, je aktuální 10.2? Zdroj?