Restart PC po urcite dobe.co s tím ?

Zdravím ... mam sestavu amd sempron 2400+, 1,5gb ram , graficka karta: ati x800gt a vse bezi na zdroji Rexpower 350w. Hry mi bezi v pohode ale po chvíli spadniou a napíši chybu ... kliknu neodesilat. Tedkom mi to dela ale casteji ze po chvili hrani se mi restartuje PC. Cim to muze byt???????,

PS. stahl jsem proto novejsi ovladace na GK a nepomohlo.

Odpovědi na otázku

Ahoj,

To tazko povedat, skor to bude hardwarova chyba (ale mozes skusit reinstal WIN) moze to byt prehrievanie..... NAjpravdepodobnejsie to bude graficka karta alebo prtocesor.........vic krat sa mi uz stala rovnaka chyba a v niektorych pripadoch pomohlo prepastovat. Cize nbova ppasta medzi chladic a procesor....... Ak mas moznost skus vymeniet komponenty......Blizie by sa dalo povedat iba pri testoch a vidiet tvoje PC nazivo

Jelo mi to dobre ... grafiku sem mel Nvidiu 5200fx a ted jak sme ji vymenil tak to restartovava ... napada me ze by zdroj byl slaby... ale nvm proto se ptam ?

Moze to byt aj zdrojom, ze je slaby....skus, ak mas moznost, tam daj 400 alebo 450W zdroj.
Dalej to moze byt, ze tvoja ddoska nepodporuje tvoju grafiku. Mal som uz skusenost s doskami, ktore podporovali iba niektore druhy GK...vsetko vyzeralo ze funguje, ale pc sa restartovalo....tak si pozri podporu GK pre tvoju dosku....