» Poradna » Programy

Resident Evil 4

Ahoj..Zdravím všechny..Mám jeden menší problém a nevím co s ním ??Nejsem tak zkušený ,tak se obracím s prosbou k vám...Poradí prosím někdo??Stáhl jsem si hru Resident Evil 4,nainstaloval sem jí ,sice to po mě vyžadovalo CD KEY ale ten jsem zadal správný,jinak by se instalace nepovedla!!Ale po nainstalování mi to píše že nemám vložen žádný CD,DVD disk...Poradí někdo kde a jak ho mám asi vzít???Nebo mám nejdříve tu hru vypálit v určitém formátu???Prosím poradí někdo..Předem děkuji....

Odpovědi na otázku

Jdi si tu hru koupit a nevopruzuj piráte jeden. Tady ilegálni warez nepodporujeme !!!!

To jsem ještě neviděl, on někdo něco ukradne a neví co s tím. Když něco neumím tak to nedělám..

Mas tam crack???