Resetujici PC

Zdravím mam asi tyden stary pc
CPU-Intel Core2 Duo E8400,
MB-ASUS P5k/EPU,
RAM- A-DATA 2X2GB 800MHZ,
HDD- seagate 500GB,
CASE-Thermaltake VI1000BWS M9 černá
A starou grafu X1600Pro 256mb

a pri hraní her třeba counter strike source po netu a kecaním s kamosem pres skype se mi znenadani resetuje pc teploty se mi nejak extra vysoke nezdaji to jsou teploty v klidu takze pri zatezi by meli narust o 10-20stupnu coz este podle me neni kriticke ale je mi zahadou proc se mi resetuje nemuze to byt tou grafickou kartou ze je zastarala nebo ze te sestave nestaci? diky za odpoved.. Surmi

Základní deska 39 °C (102 °F)
CPU 38 °C (100 °F)
1. CPU / 1. jádro 44 °C (111 °F)
1. CPU / 2. jádro 45 °C (113 °F)
Aux 23 °C (73 °F)
Seagate ST3500320AS 28 °C (82 °F)

Odpovědi na otázku

jo jinak zdroj mam 500W furtron blue storm II

jo jinak jak sem prevadel pres noc fotky tak teploty na cpu byly max 62 stupnu.... pls poradte mi.