» Poradna » Notebooky

Resetovani Windows 11

Dobrý den,Mám takový nevšední problém, koupil jsem si nový notebook, zahesloval jsem si ho, ovšem nyní se mi nedaří přihlásit. Když chci restartovat heslo, nejde mi to. Chce to vložit flashku NEBO Ddisk. Když jej vložím, ukazuje mi, že není vhodný. Mohli byste mi poradit, prosím?Hezký den

Odpovědi na otázku

Ano, mohli. Pokial su Tvoje IT znalosti takto obmedzene, tak s tym notebookom navstiv servis alebo znalejsieho kamarata.

Proč ty mínusy na funkční návod?

Je třeba vložit vhodný disk / USB medium.

Musíte se přihlásit do e-mailové účtu od Microsoftu a heslo lze změnit na požádání? Bohužel u Windows 11 dva resetovat heslo na váš emailový účet nebo zadání Hello PIN.

A nechce to takhle náhodou vložit DISK PRO RESETOVÁNÍ HESLA? To není jenom nějaký libovolný prázdný disk, to je disk, který si musíš speciálně dopředu připravit v tom počítači v menu Uživatelské účty / Vytvořit disk pro resetování hesla. To jsi asi neudělal, takže smůla.Já bych použil instalační disk a nahrčel tam nová Windows, ty, co jsou dodané výrobcem, jsou stejně obvykle plné nepotřebného balastu (demoverze různých programů atd).