» Poradna » Mobily

Resetování mobilu

dobrý den restarovala jsem si telefon samsung galaxy J5 (2016) protože jsem zapoměla heslo a gmail učet me nepustí pamtuji si email i heslo PÍŠE MI to že chce furt ten první učet ktery byl v tom telefonu ale ten už si nepamtuji co s tím?

Odpovědi na otázku

doklad o koupi a autorizovany servis

Je to ochrana před zneužitím kradeného telefonu. Takovou pohádku jako jste napsala může si vymyslet každý. Ale pokud je váš tak máte doklad o koupi a servis pomůže

No a proto, mám zapnuté to dvoji overeni na google a v zaloze telefon. Tim padem jsem za vodou a heslo si vytvorim nove.

pokuď chceš opravdu tvrdej reset tak ve vytáčení vytoč číslo *2767*3855# to přeinstaluje firmware a s trochou štěstí to dá mobil do kupy( funguje to z 80 %)