Reset při benchmarku 3d mark

Dobrý den, máte někdo zkušenost s resetováním pc při testování výkonu přes 3d mark? Podezírám slabý zdroj, ač Enermax Liberty 500W, ale starý 6 let z minulého pc. Nyní core i7 3770k, AMD 7950, tři disky. Podle tabulek by měl ale stačit. Sice se doporučuje na onu grafiku min. 500W, ale počítal jsem, že toto minimum je dostatečné. Díky za podněty.

Odpovědi na otázku

Záleží především kolik dává proudu A na +12V, co je platné kolik má W? Podívej se na tabulku u zdroje. A asi to bude on, raději si kup nový, Enermax či FortronAurum.

Mám velice podobnou sestavu. Taky Enermax libery 500W, k tomu i5 3570k, AMD 7950. 1xHDD + 1xSSD.a restarty žádné nemám. Ani u 3D Marku, ani u žádných dalších "žhavících" aplikací.

Dobře, díky. Ještě mám dotaz, jak je to s upnutím jednotlivých větví? Na zdroji je sice tabulka, ale zde jsou jednotlivé parametry v řádku o šesti. Výstupy na zdroji jsou ve dvou řádcích po třech. Tam už chybí označení voltáže atd. Díky.

Zdroj po 6 letech jednoznacne rozebrat, zrevidovat a opravit nacate elyty.