» Poradna » Mobily

Reset po utopeni

Spadl mi tel do záchodu honor 7 s po vysušení se neustále startuje dokola nereaguje ani na hardreset co mám dělat m v něm všechna data děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Kupit novy tel. A prihlasit se googlem a obnovit ze zalohy? Nemas? Nehraj se s tel na haj*liku, kdyz mas ruce leve. Nechapu jak nekomu muze spadnout tel do zachodu. Treti varianta, odnes do servidu, voni to rozeberou a vysusi zevnitr. Voda je previt. A jeste doraz, byla cista nebo.....?

Ptá se ve 2:14. To dost vysvětluje.

Taky to nechápu, ale přečti si tohle - http://www.adsl.cz/clanky/jak-nejcasteji-nic...

A tady sice starší a ještě lepší - https://www.e15.cz/magazin/nejvice-mobilu-sk...

Tvůj základní omyl je, že jsi ho vysušil. Ne, nevysušil, pokud jsi ho kompletně nerozebral. Takže dat to někomu, kdo to umí.rozebrat, vyčistit a vysušit, potom bude malá šance, že bude možné získat data. Ale každou hodinou, která od pádu do záchoda uběhne do rozebrání telefonu a odpojení baterie, se šance na záchranu výrazně snižuje.

Pripojim se taky do diskuze, zacatkem roku mi spadl pri prohlizeni videa mobil Huawei P10 do vany a byl tam asi 3 sec, nez jsem ho rychle vytahl. Nema kryti IP68, video bezelo i pod vodou, po vysuseni na radiatoru telefon nadale fungoval a vzhledem k tomu, ze mi ho pred mesicem v praci ukradly, tak nevim, jestli zlodejovi dal funguje. Voda urcite vnikla dovnitr, je pro mne zahada, ze koroze za pul roku neznicila elektroniku.

No, evidentně to bylo víc štěstí, než rozumu Ten telefon je nejspíš dobře slícovaný, takže přes obal voda proniknout nestihla a pokud telefon spadnul do vody tak, že 3,5mm Jack byl níže, než zbytek telefonu, tak vzduch uvnitř nemohl uniknout a zabránil vodě vniknout dovnitř.

Vetsi sanci na preziti po padu do vody ma mobil tesne po nadechu. Pri nadechu neni sance na preziti.

Ukradly, devky jsou devky, zrejme te okradly o mobil pri aktu