"reset" cartrige tiskárny Canon

mám multifunkční tiskárnu Canon Pixma MP150, inkousty si do catrige doplňuju sám.Nejdříve to jen psalo hláško o nízkém stavu inkoustu kterou stačilo "shodit" a normálně tisknout,ale teď mi už vyskočí i další hláška s informací,že inkoust došel a ta už "shodit" nejde,jde jen zrušit tisk.
Nevíte někdo jak "resetovat" cartrige aby zmizelo hlášení o došlém inkoustu??

Odpovědi na otázku

Nechci dělat vlny, ale ve vláknu nejlevnější tisk, inkoust je uvedeno, že u některých Pixma dojde k nevratnému zápisu, že došel inkoust. Takže záleží na typu kazety, u některých se dá nastavení vynulovat, ale extra udělátkem.

zkus vyndat zandat cartridge, jestli ti to hodí nějakou hlášku na obrazovku, podle který bys postupval, jinak bych zkusil držet stop/reset, to je to červený kolečko s trojúhelníčkem, dokud se to nedblokuje. Mám taky 150 ale už je to rok co jsem ji odblokoval, ani si už pořádně nepamatuju.

ještě nápad, vypnout v menu tiskárny sledování hladiny. Mě to už nic nepíše, že nemám inkoust, symboly náplní jsou bílé a kontrolky na tiskárně mi blikaj. Ale tiskne v pohodě.

Zkus tohle:

forum.grafika.cz ...

díky,podařilo se,chtělo to držet ten "červený trojůhelníček",už zase krásně tisknu