» Poradna » Mobily

Řešení zde - Google Aplikace pravidelně přestává fungovat

zdravím je to asi tak 10 min co mi pořád vyskakuje hláška viz Titulek máte také někdo stejný problém ? i když dám ukončit aplikaci pořád mi vyskakuje.//Proboha nepište tu každý, že máte stejný problém! Ničemu to nepomůže. Je to chyba na straně Googlu a on to musí opravit. ŘEŠENÍ DOČASNÉ:Zastavení aplikace Google, odinstalování jejích aktualizací (viz příspěvky níže) a vyčkání na vydání opravené aplikace. Google.ŘEŠENÍ FINÁLNÍ:Aktualizace aplikace na novou funkční verzi. Již by měla být k dispozici, ale nefunguje všem. Pokud nepomůže, vraťte se k dočasnému řešení a zkuste to později.Moderátor//

Odpovědi na otázku

Postup: 1. Otevřete aplikaci od Google: Obchod play. 2. Do okýnka hledat aplikace a hry napište: Google. Dejte vyhledat. 3. Po vyhledání aplikace "Google" dejte "odinstalovat". Aplikace se dá do továrního nastavení a problém je prozatím vyřešen. (Vyčkejte na aktualizaci této aplikace od Google a poté dejte aktualizovat).

Už to asi opravili, dal jsem aktualizaci a zdá se že je to ok.

Díky. Je to ono.

není, po aktualizaci to dělá pořád.

Super, děkuju, až tohle mi pomohlo! Protože v nastavení telefonu mezi aplikacemi nikde žádná aplikace Google nebyla, ani když jsem ji tam dala vyhledat.

Ale já nemohu otevřít ani ten google play obchod ?? Hláška neustále vyskakuje a rychle se vybíjí baterka... Tak nevím co pomůže? HELP ME !!!

Nefunguje

Mám to úplně stejně ve stejný čas ta samá chyba. také nevím co s tím. už jste to vyřešil?

bohužel ne jak se píše níže pročistil jsem pamět a telefon jsem 2x restartoval nepomohlo ani vynucené vypnutí nepomáhá akorát to žere baterku

Ahoj, taky se mi to ukázalo na 3 telefonech. Stačilo v Obchodě play odinstalovat aktualizace u aplikace Google. Pak je důležité žádné aktualizace u této aplikace neprovádět. Takto jsem to vyřešil na Xiaomi a na Samgungu.

Pomohlo

Děkuji, mám stejný problém, jdu zkusit...jsem ráda, že jsem si nezavirovala mobil😉

Díky moc

Jsem strašně rád že pomohlo doinstalovat aktualizace a telefon funguje. Děkuji

Pomohlo odinstalovat Google

Dík, zatím funguje.

Nějaký návod pro mobilní analfabety, jak mám v Obchodě Play toto provést? Když si tam vyhledám Google, tak pak mám udělat co? Abych odinstalovala aktualizace u aplikace Google? Díky.

Tak už se mi to povedlo

Děkuji moc

Pomohlo, díky...

Mám stejný problém, taky asi cca 10 min.

Ano dnes od rána na 2 zařízeních ...

to samé

Taky se mi to objevuje, co 5 vteřin.

Totéž...

Zdravím, mám to samé i po včištění mezipaměti, kompletní aktualizaci aplikací a všeho co mě napadlo.

Take, porad dokola, na dvou telefonech Samsung

Prosím , mám stejný problém, podařilo se vám to vyřešit?

Ano, nepomohl ani restart, ani obnova továrního nastavení

Mám ten stejný problém.

Totéž od dnešního rána

Taktéž, už mi z toho hrabě 😩😖

To vypadá na nějaký problém na straně Googlu....mám to samé

To samé, asi bude skutečně něco špatně mimo naše mobily. Restart nepomáhá.

to same

Stejný problém, Samsung S10e

Taky se hlásím do klubu

Na tabletu Samsung to samé, na telefonu Pixel 5 v pohodě

To stejné i u mě, vše od dnešního rána cca 7:15, pokud na větším množství zařízení, bude snad problém na straně google

Smažte aktualizace tý aplikace a přestane to psát tu hlášku. ;) Měl jsem ten samý problém.

Odinstalovat jsem aktualizace aplikace android web system view a nepomohlo to, máte nějakou radu?

Odinstaloval jsem aktualizace aplikace Google a hlášení (aspoň zatím) přestalo vyskakovat.

No, a mužete říct jak?

V Google play najdete aplikaci Google a dejte odinstalovat to stačí:)

Mobil uz malem letel z okna. Pomohlo odinstalovani aplikace Google, diky Petre.

ano, vrátil jsem aplikaci google do tovarniho nastaveni a pomohlo to... dík

A jak? Vidim jen odinstalovat celej chrome

Jak odinstaluji ty aktualizace?

Takže to nebude problém v zařízeních, ale u samotného googlu.Přítelkyni se to zrovna teď děje a nepomohla ani aktualizace googlu. Pomohlo jen deaktivování googlu, Takže když tak pošlete zpětnou vazbu já už to udělal a musíme počkat na vývojáře až to opraví :D

Vše aktualizujte, obrňte se trpělivostí a restartujte. U mě to samé asi 30minut, už OK.

telefon jsem restartovala už 2x, zapla, vypla a stále nic jak mám prosím vše aktualizovat? děkuji

Zatím jediná věc, která mi pomohla, je reset aplikace Google do továrního nastavení (ne celého telefonu).

Díky, odinstalovat jsem aktualizace google a vypadá to, že to pomohlo.

Jak prosím odinstaluju auktualizace google? děkuji

Nastavení - Spravovat aplikace - Google - Odinstalovat aktualizace

Děkuji za rady, už to přestalo samo. Asi google opravil

Závisí na systému, já jdu přes Nastavení do Aplikace a oznámení, tam si zobrazím všechny, ťapnu ne Google a v té základní nabídce mám možnost "Vypnout" a po kliknutí na Uložení/Úložiště ještě možnost Smazat cache a Mazání dat a pokud nepomůže tak to "Vypnout" což smaže všechny aktualizace.

Jj, pomohlo. Ve správci aplikaci jsem dal u aplikace Google přejít do továrního nastavení, jen u této aplikace, a hláška už nevyskakuje. Díky.

ale jak resetovat aplikaci? Neumím to.

Ahoj lidičky, mám přesně to samé co je v nápisu

Dala jsem u aplikaci "vynutit zastavení" a problém odpadl

Ale to je jen dočasně dokud se google zase nezapne, nebo to neopraví.

problém se nevyskytuje ani po opětovném zapnutí

Tak možná to už opravily a chce to jen deaktivovat a aktivovat google přítelkyni už to taky nevyskakuje, tak snad už je to ok a možná se musí udělat jen tato operace zapnutí a vypnutí aplikace google.

také mi to vyskakuje a bohužel vynucené zastavení nepomohlo

Stačilo jen zastavit aplikacíju

Ale tak to je asi dobře jestli to nefunguje tolika lidem tak aspoň není ta závada jen u někoho a ne kdykoli ale od dneška u hodně lidí. Moc se v tom nevyznám , ale jestli je to chyba googlu tak to snad vyřeší rychle

Přesně tak musíme jen počkat.

Odinstaloval jsem google, abych vůbec mohl telefon používat. Vynutil jsem zastavení aplikace google. Počkám až to vyřeší google.

To je nejlepší řešení.

To samé. Vynutit zastavení, odinstalovat aktualizaci a Google dočasně nepoužívat a budem doufat, že to bude do odpo spravený

Mobil Xiaomi Redmi Note 8 Pro stejný problém. Nepomohl restart, vypnutí a zapnutí mobilu ani vymazání mezipaměti u aplikace Google.

Já jsem dal tu Aplikaci zastavit (o aplikaci), následně se odinstalovaly aktualizace a je po hláíšce. Řešení problému to není, ale aspoň telefon jede normálně a neskáče furt ta hláška. Samsung S8 čistej.

To samé, přátelé. Sony Experia 1, Android 11. Je to bordel v Googlu. Nic z níže napsaného u mě nepomáhá, čekám, co s tím Google udělá....

mám úplně stejný problém

Děje se mi to samé, taky cca 10 minut.

Ano, mě taky, restartovala jsem a znovu to vyskakuje - mám android...ale koukám, že je nás hodně

Pár lidí už tu odpovědělo. Je to problém na straně Googlu, začalo to mnoho lidem bez ohledu na značku telefonu. Tak to neřešte továrním nastavením, musíme počkat. Jsme už dávno rukojmí Micro$ofu, Googlu atd.

Dobrý den, tak se taky hlásím. Asi nemá smysl, mobil nést někam na opravu? Doufám, že to dají do pořádku brzo ..

Také mne to od rána zlobilo, musel jsem v Google play aplikaci „Google“ odinstalovat (resp. zrušit aktuální verzi) a zatím je klid. Je zřejmě nutné počkat na další aktualizaci Googlu, která by to měla snad vyřešit:)

joo

Ahoj, taky se mi to dělo. odinstaloval jsem aktualizaci a přestalo to. Tak snad to novou aktualizací zase dají vývojáři dohromady.

Mám to samé útok z číny🤣googl best😂

Mám taky uplně ten samý problém

Zadejme všichni odeslat zpětnou vazbu. Ať je tím zahltíme.

Tak Tak

Nejhorší nápad (slušně řešeno) - Pán je vyznavačem nakousnutýho jabka, kde je toto na denním pořádku? Nebo si hraje na velkého hackera Není lepší dát šanci vývojářům, aby to našli a odstranili? Zahlcením si vynutíte tak akorát to, že Google linku vypne a můžete si posílat co chcete až do alelujá. jakmile se linka uvolní, bude resetovaná a vaše přáníčka zapadnou ...

Nechci to nějak obhajovat, zase na druhou stranu, pokud se jim brutálně navýší přijaté chybové hlášky, tak se jim někde spustí "alarm" a to dřív se to bude řešit... nicméně teď už se o tom určitě ví, takže je samozřejmě zbytečné tam ty hlášky posílat.

Ahoj, také od rána hledám, jak se té hlášky zbavit, zatím bez úspěchu.

Odinstalujte aktualizace aplikace Google, pomůže to.

Ahoj, měl sem s tím fakt problem, pomohlo až když sem dal odinstalovat aplikaci google :)od té doby klídek

No taky mě to zlobí dnes od rana zrovna když to nejvíc potřebuju

Zkuste nastavení -> aplikace -> správa aplikací -> najděte Google (pokud tam není, je tam tlačítko ve stylu rozšířené vyhledávání -> u Googlu klikněte na odstranit aktualizace. To je vše, mně to pomohlo.

Moc děkuji, pomohlo mi to také!

Nemohla jsem tu Google aplikaci najít, až po tvé radě. Takže díky moc. Pomohlo, už tam ta hláška KONEČNĚ neskáče! :)

díky pomohlo

Děkuji za přesný návod, pomohlo mi to.

Taky jsem měla tenhle problém, trvalo to asi 15 minut a hláška je najednou pryč.

U mě to samé.

Teď jsem odinstaloval aktualizace googlu a pomohlo to

To je ale pakárna... taky mám stejný problém... uvidíme co mi Xiaomi dovolí s tím provést ale cpe mi to každé 2 sekundy... Já si říkal, jestli jsem do mobilu něco nechytil protože tahle chyba už fakt má prvky nějakého malwaru, ale nečekal jsem, že pokud nebude chyba u mě, tak bude na straně Googlu a ne Xiaomi...

Pomohlo google dát do továrního nastavení a dočasně aplikaci ukončit.

Zdravím. Ted jsem odinstalovala aktualizace a zatím to nevyskakuje. Ale to vyskakování je pakárna.

Odinstalovala jsem aktualizace aplikace Google a pomohlo to. Stačí podržet prst na aplikaci- Info- Odinstalovat aktualizace.

Díky. Opravdu pomohlo. Flor

Aaaaaa. Notak. co s tím??? mám stejný problém

mám ten samý problém... na novém telefonu, už asi 10 min... nepomáhá ani restartování

Stejný problém. A protože je nás víc, tak asi chyba nebude v našich zařízeních.

pomohlo odinstalování aktualizací Googlu...Xiaomi Mi A1

u mě to samé, nenechá mne to ani napsat zprávu, nic, ala pět vteřin vyskakuje hláška.

mám stejný problém

Prý je to kvůli počasí taky mi to teď začlo dělat kolega má stejný telefon a taky mu tondela

U mě to stejné. V mém případě pomohlo aplikaci deaktivovat a od té doby je klid. Až to google vyřeší tak aplikaci zase povolím.

Měla jsem stejný problém, pomohlo aplikaci úplně vypnout v nastavení.

Lidi, jak píše v 8:11 uživatel JanekZkuste nastavení -> aplikace -> správa aplikací -> najděte Google (pokud tam není, je tam tlačítko ve stylu rozšířené vyhledávání -> u Googlu klikněte na odstranit aktualizace. To je vše, mně to pomohlo.A je po problému.

Lehčí postup je prstem držet na google a pak se objeví menu a tam kliknout na info o aplikace a potom dole dát odstranění aktualizace a je to.

Nakonec pomohla aktualizace Googlu a restart.

Na 2 zařízení, také to samé. Odinstalace update pomohla. V Googlu mají asi worms 😁

Mám to stejně od rána. V Google Play, jsem odinstalovala poslední aktualizaci Googlu a zatím mi to od té doby nevyskočilo

Vypnul jsem aplikaci Google a hláška přestala, snad to brzy opraví.

Taky mi pomohlo odinstalovat aktualizace ...

Měla jsem úplně stejný problém. Zbavila jsem se ho tím, že jsem šla do Obchod Play, tam našla aplikaci Google a dala odstranit, tím se mi vymazali veškeré aktualizace a je po problémů.

Čistý Android 10 po instalaci aktualizací OK

Pomáhá odinstalování aktualizace v google play nebo v nastavení.

Teď jsem Google v "obchod play" aktualizoval a zmizelo to

Už vydali další aktualizaci, znova jsem aktualizoval google a vypadá to že už je ok.

Xiaomi, a než sem stihl něco udělat, tak to vypadá, že kluci od Googlu už snad něco udělali, už mi to nevyskakuje a klepu na dřevo-:)

Mne pomohlo v Google Play - vyhledat "Google" - aktualizovat. Od te doby klid.

Jsem jinak technický blbec, ale zdá se, že pomohla odinastalace a nová instalace Google. Oni včera spustili nějakou novou superaktualizaci, o kterou běžní uživatelé asi stejně nestojí, ale chlubí se "velkými vylepšeními".

Já hledat jak odstranit aktualizace, našel jsem jen možnost aktualizovat aplikaci, tak jsem aktualizoval a hláška přestala vyskakovat. Tak to už asi opravili?

u mě taky

Jsem stará hloupá babička s chytrým telefonem UMIDIGI F1. Hlášku mám na displeji každých 5 vteřin. Našla jsem si aplikaci Google a nabízí mi to buď Deaktivovat, nebo Vynutit ukončení. Co si mám, prosím vás, vybrat a případné další kroky? Díky.

deaktivovat by to mělo vyřešit, je tam ještě položka úložiště, nebo uložení a tam, jde smazat data a cache, ale to mi nestačilo

Možná radši nic a vyčkat, já sem taky nic neprovedl a už nic neskáče.

Už to asi opravili, nejdříve pro jistotu odeberte aktualizaci (nebo tak nějak) a dejte to znova aktualizovat a mělo by to být ok.

Návod s několika variantami řešení zde: https://mobileinternist.com/google-app-not-working-an... Obecně je potřeba přejít do nastavení aplikace a v položce "Úložiště" smazat data a cache a pokud nepomůže, tak o úroveň výš, na hlavní obrazovce nastavení té appky a dát Zakázat, nebo Vypnout, což odinstaluje všechny aktualizace. Zajímalo by mně čím to bylo, protože mi to, jako všem, začlo vyskakovat od rána, ale aktualizaci jsem nainstalovanou neměl, tak jsem ji nainstaloval, ale to nepomohlo stejně, bylo fakt potřeba odinstalovat vše, s dnešní/včerejší aktualizací Google to zřejmě nesouvisí, možná to shazuje jiná appka, možná Google Play Services, kde by mělo pomoct vymazat cache a data.

S Androidem máme ve firmě ruční terminály. Hláška skáče co 5 vteřin. Stačí v nastavení - Aplikace - klik na Google - DEAKTIVOVAT.

Ahoj. prosím kde najdu odinstalovat aktualizaci? Já ji nemůžu v aplikacích ani najít- Myslím google. Omlouvám se, jsem na tyhle věci tele

Odeberte aktualizaci a pak to dejte znova aktualizovat, mě to přestalo vyskakovat, zdá se že to opravili. Jednoduše držte prstem na google ikonku a pak se objeví menu a nahoře kliknete na info o aplikaci a pak dole dáte odstranit aktualizace a poté to znova aktualizujte. Možná bude stačit i rovnou to aktualizovat a nebude třeba potřeba to odstraňovat.

Dál jsem odeslat zpětnou vazbu a pomohlo to. Už nevyskakuje

Postup: Otevřete aplikaci od Google: Obchod play. Do okýnka hledat aplikace a hry napište: Google. Dejte vyhledat. Po vyhledání aplikace "Google" dejte "odinstalovat". Aplikace se dá do továrního nastavení a problém je prozatím vyřešen. (Vyčkejte na aktualizaci této aplikace od Google a poté dejte aktualizovat). Funguje i opětovná aktualizace aplikace.

supééér. Díky moc. Alespoň nevyskakuje okno. Pomohlo to.

na CAT S41 žádný problém, neinstaluji automaticky aktualizace, na Samsung J6 problém, ale tchýně to neokliká, musí si počkat, na ASUS Zenphone už po problému, pročištěním cash a smazáním nepoužívaných app, ale to si nemyslím, že bylo to co pomohlo.... prostě jsme klikal a klika. až to přestalo vyskakovat, aktualizace Google jsem neodinstaloval

Pomohlo nainstalovat poslední aktualizaci Googlu, ale hlavně potom restartovat mobil. Bez restartu tam ta hláška byla i po aktualizaci.

Stačilo mně v Obchod Play aktualizovat Google a vše je zas v normálu.

Pomohlo odinstalovat aktualizaci Google . Díky 👍👍👍😊

mám to samé, nejde dát ukončit, nejde vynutit zastavení, restart telefonu 2x a bez úspěchu :(

Možná bude stačit jen aktualizovat, že už vydali opravu...

Také potvrzuji, že jediné, co pomohlo, je odinstalovat aktualizace v aplikaci Google!

mě pomohlo otevřít google play - správa aplikací a zařízení - přesunout obrazovku do kategorie nainstalováno - zaškrtnout google - smazat

Zatím pomohlo doinstalovat aktualizaci jak píši ostatní. Děkuji za radu.

Mně pomohla aktualizace aplikace Google.

Dnes ráno stejný problém na S8. Na dalším telefonu S8 OK. Já měl verzi aplikace Google 12.23.8.23, ten druhý, co byl OK verzi 12.23.16.23. V obchodě Google jsem aplikaci Google aktualizoval - to se aktualizovalo na verzi 12.23.16.23 a už to je také na tomto telefonu OK.

MĚ POMOHLA ODINSTALACE AKTUALIZACÍNAJDI IKONKU GOOGLU - VELKE BAREVNE G, PODRZ NA NI PRST, VPRAVO NAHORE (I) A PAK ODINSTALOVAT AKTUALIZACE

Ahoj, zrovna jsem začal mít ten samý problém, dneska to asi všem začne blbnout. Také jsem odinstalovat aktualizace, data a vynutil vypnutí. Nic víc se zatím nedá dělat, Google si to musí opravit. (Xiaomi redmi note 8t)

Našla jsem řešení na jedné stránce a které pomohlo. Dostanu se i do google: Mě pomohlo jít do aplikace Google Play, kliknout na svůj profil, kliknout na Správa aplikací a zařízení, kliknout na aktualizace aplikací. Po aktualizaci už vše funguje bez otravné hlášky.

Nejspíš jsi už stáhla opravenou verzi

1. GooglePlay2. vpravo nahoře kliknout na svou fotku3. Správce aplikace a zařízení4. Aktualizovat všePotom už by to mělo fungovat, u mě to zabralo

Dobrý den, mě pomohlo pouhé odinstalování aktualizace aplikace google play. Nastavení-aplikace-google play-odinstalovat.

Pomohla odinstalace aktualizací a opětovná aktualizace...díky za rady

Dobrý den, pomohlo mi jít do aplikace Google Play, kliknout na svůj profil, kliknout na Správa aplikací a zařízení, kliknout na aktualizace aplikací. Po aktualizaci vše funguje.

Tak to tady, do frasa, moderátore, uzamkni!Kvůli daleko drobnějším věcem diskuze mažeš nebo blokuješ a tohle tu necháváš vyrůst! A napíšeš jen upozornění do dotazu zadavatele.

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 10 Chrome 91.0.4472.106

Už to bylo zamknuté a promazané, moderátoři postupovali konzistentně. Ladíme ale úroveň moderování a jako provozovatel poradny bychom přivítali spíše méně zásahů. Proto jsem to vrátil zpět. Když je řešení posunuté na začátek diskuze a zde dokonce i do dotazu, nevadí, když se lidé o tématu dál baví.

OK, byl to návrh. Děkuji za vysvětlení.

pomohla odinstalace Google

Po odinstalování v Google Play a nové aktualizaci už to neblbne

Zkusil jsem vse,ale nic se neda delat.Ta chybova hlaska se objevuje kazdou sekundu.Takze nez se clovek neustalim zaviranim dobere k necemu je des.Pro chytraky kteri pisi odinstalovat aktualizace a hotovo-jsem taky zkousel ...pise odinstalace selhala.Nejde ani vynucene zastaveni ani mazani pameti ani odebrat ucet (to vubec neotevru) proste nejde nic co je navazany na google.Vubec nic vse se nestaci otevrit a hned to spadne.

Řešení ti nepomohlo, protože se ti ho nepovedlo aplikovat. Zkus aktualizovat aplikaci Google a dříve nebo později to začne fungovat.

Jenze ja nemohu otevrit jexinou aplikaci od googlu ani meil.Ani to nenacte nebo hned spadne.

Pokud ti to nejde, je tu i varianta, že ti mobil prostě nebude fungovat, dokud se ti to neaktualizuje na funkční verzi samo automaticky. Ale předpokládám, že Google dělá co může, aby to zase fungovalo, takže to nebude trvat dlouho.

Ted jsem to delal se synem ma ten samy mobil...jemu odinstalace pomohla...no me to porad nikam nepusti...jedina aplikace google nejde otevrit.A telefon kvuli te hlasce ktera je tam prakticky neustale se neda pouzivat.

Já bych tomu dal trochu času. Jako dá se to ještě zkusit přes tovární obnovení, ale to je příliš drastické a v tuto chvíli i zbytečné.

Tohle je problém na straně Googlu: https://tekdeeps.com/the-application-has-stopp... .

Tak já telefon restartoval, ale pak už bohužel nenaběhl .

Takze pokud nejde galerie a stale pada a pada tak stahni zde appku

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-gallery/

nainstaluj nejnovejsi aktualizaci a pak klidne odinstaluj.. Galerie uz bude funkcni..