Reproduktory

Zdravím. Mám problém se svými reproduktory genius 5.1 sw-hf 5000. Které jsem po dvouměsíční pauze opět připojil k pc, zapl a bylo slyšet jen chrčení. Na přepínání na TV, Game či Mp3 mi to nereagovalo, hudba hrála strašně slabo a regulace hlasitosti nijak nereagovala jen při potočení bylo zvýrazněné chrčení. Máte s tým zkušenosti čím by to mohlo být a jak bych to mohl opravit? Pokud to má smysl. Děkuji za odpovědi Mira.

Odpovědi na otázku

A ked tie repro pripojis napriklad na smartfon, chova sa to rovnako?(nezabudni zvysit hlasitost na tom smratfone)