» Poradna » Mobily

Reproduktory v monitoru

Ahoj, mám nový počítač a chtěl bych vědět jak mám zapojit monitor do počítače aby mi v něm fungovaly reproduktory už sem vyzkoušel asi všechno

Odpovědi na otázku

Typ monitoru? Má HDMI? Má line-in?

monitor: philips 247elhab má normální výstup 3,5 jack, kterej se propojuje se zvukovou kartouu toho výstupu se píše audio in, propojil sem ho se zvukovou kartou reproduktory sou na max ale žádnej zvuk i když sem do toho samýho vstupu zapojil špuntový sluchátka tak nornálně fungovaly možná je něco spatně v počítači nebo prostě nefungujou reproduktory

Co blbneš, to tam posílej zvuk pomocí rozhraní monitoru, tento vstup není na to pochybuji. Navíc ti blokuje výstup ze zvukovky na jiná zařízení! Na to použij viz níže přímo HDMI / DVI podle monitoru, výstup přímo z grafiky, pokud má HDMI musí to umět, je to přenos i zvuku.

Jestli jsem to správně dešifroval, tak typ tvého monitoru má být Philips 247E4LHAB."...u toho výstupu se píše audio in..."Pak si ujasni, co je audio-in (vstup) a audio-out (výstup).Musíš propojit z PC audio-out (výstup zvuku) do monitoru audio-in (vstup zvuku) kablíkem s konektory typu stereo jack 3,5mm na obou stranách. To co je na monitoru jako audio-out, je pro zapojení sluchátek.Tady máš odkaz na manuál, podívej se do něj, je to tam i nakreslené. Hlavně se orientuj přesně podle verze tvého typu, ten manuál je asi pro 10 různých verzí typu monitorů.http://download.p4c.philips.com/files/2/247e4lhab_00/247e... Dle manuálu tvůj typ monitoru nemá repráky připojené k HDMI zvuku, takže na PC žádné přepínání zvukové karty z analogového výstupu na výstup HDMI nedělej."...když sem do toho samýho vstupu zapojil špuntový sluchátka tak normálně fungovaly..." - ty sluchátka jsi připojit kam? na monitor? na PC?

To je pech.

ano přesně takhle jsem ten monitor zapojil ale stejně ty reproduktory byly hluchý.jinak děkuju za odpovědi už sem to propojil do externích reproduktorů.

HDMI / DVI a povol v nastavení grafiky. U nVidia je to Monitor > NastaveníDigitálníhoZvuku

Ovladaci panely > Zvuk > Klik na spravny monitor > Nastavit jako vychozi... HOTOVO... nz

Dobrý den.Potřeboval bych pomoct s problémem.Konkrétně jak zapnout repraky v monitoru.