» Poradna » Mobily

Reproduktory v auťe

Zdravím,namontoval jsem si do auta nový zesilovač se subwooferem a nové rádio, vše funguje ok az na přední reproduktory z kterých při jízdě vychází chrčivý a praskavý zvuk. Problém je že to dělá opravdu jen při jízdě, pokud na neutrál zvýším otáčky motoru tak nic. Reproduktory chrčí i když vypnu hudbu. Zkusil jsem odpojit zesilovač a subwoofer ale to nepomohlo. Se starým rádiem se mi to nestávalo. Nové rádio je od Pioneeru MVH-S300BT. Pokud někdo ví čím by to mohlo být, případně jak to vyřešit, tak předem děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Vadný kontakt - citlivý na pohyb ???

Předpokládám tiše, že minusový pól (tedy zem) všech akustických zařízení máš spolu spojeny v jednom bodě na akumulátoru. A kladný pól že též vychází přímo ze svorky akumulátorů (tam sice bývají pojistky, ale také to musí být samostatné spoje přímo z akumulátoru).Mimochodem: to, co máš, není auťo, ale auto...

v auťe, to je složitější napsat a ještě špatně

Dokonca i Slovák to vie napísať správne - v aute (SK) = v autě (CZ)