Reproduktory, sluchátka - zvuk

Zdravím.Před pár dny mi nastal problém, že přestala fungovat možnost změny Výchozího zvukového zařízení. Používám totiž střídavě sluchátka a reproduktory. Sluchátka mám nastavený jako výchozí zvukové zařízení pro Skype a reproduktory pro ostatní. Zvuk mi fungoval u obou, ale se sluchátkama jen pro programy, kde byli nastavený jako výchozí zvukové zařízení a reproduktory pro ostatní. Zkusil jsem tedy přeinstalovat ovladače obou mých zvukových zařízení, ale pro jisotu teď nefunguje žádný z nich a ikonka zvuku mi píše, že nejsou zapojeny reproduktory ani sluchátka, ale v okně Zařízení pro přehrávání se mi obě zařízení ukazují jako aktivní.Děkuji předem za odpověď.Ondra

Odpovědi na otázku

Výsledkem tvého (idiotského) snažení je, že sis to rozvrtal víc jak to bylo původně.Takže použij bod obnovy k návratu do původnímu stavu.