Reproduktory pre domáce kino 5.1

Ahojte ľudkovia chcela by som si kúpiť domáce kino hlavne na sledovanie filmov a občasné hranie hier na konzole no neviem sa rozhodnúť, že či si mám kúpiť celý set ako tento www.hej.sk ... alebo si mám radšej zakúpiť tento set reproduktorov www.alza.sk ... čo si myslíte,že bybola výhodnejšia kúpa. Prehrávač neriešte,pretože mám už dva

Odpovědi na otázku

Ten přehrávač/konzola je důležitý ohledně výstupu zvuku analog/digital. Pro mne je taková cena nepřijatelná a radějí spoléhám na HTPC desku s ION 330 s 5.1 analogovým výstupem a klasické geniusy SW-HF 5.1 5005. Za takovou cenu bych musel prověřit zvukové vlastnosti v kamenném obchodě, sebou bych si vzal nějaké nahrávky/filmy s DTS zvukem a nechal bych si vše předvést. Ale pokud nevíš kam s chechtákama proč ne.

Ten Philips jsem neslysel, nicmene parametry ma opravdu zajimave, cenu priznivou.
Z-5500 mam a jsem maximalne spokojen.

Filmy prehrávam cez konzolu jedna je xbox 360 a druha PS3 a tretí prehrávač je klasika s optickým výstupom no neviem sa rozhodnúť čo by bolo výhodnejšie, či to kino alebo reproduktory logitech.

jednoznacne logitech

no ok tak teda logitech

logitech je nejvetsi hnus co znam, kdyz bedynky, tak treba tohle http://www.redstar.cz/katalog/repro-rs-502-brow... ...

Mno nevim, ale rozhodne logitech uz jen kvuli optickemu vtupu, kvalita hudby oproti cinch je o dost rozdilna, mej jsem doma repraky pres cynch par dni nez jsem koupil opticky kabel a nestacil jsem "koukat" jaky v tom muze byt rozdil. Nic proti REDSTAR ten neznam ale s Tema logitech rozhodne neslapne vedle

a ako do nich zapoji optický kábel?

Ony ty RedStary nejsou spatne, byt tohle se da za podobnou cenu koupit lepsi od Geniusu.
On jen nepochopil, ze tady jde o reproduktory z jine vykonove i technicke kategorie, tj. napr to chce ten dekoder atd. Zajimalo by me taky, jestli ty Z-5500 nekdy slysel - jsem si temer jist, ze neslysel. :o)

prave ze slysel, doma mam predchozi model redstaru a je to mazec i vykonove, genius v tehle kategorii je taky vyborny, ten logitec s repracky v plastove krabicce s ozvucnici nula-nic....

Ale jdete!
Ty RS jsem v podstate temer neslysel, spis jsem kolem nich prosel. SW-HF5.1 5005 jsem mel nejakou dobu doma a byly znatelne lepsi nez RS, pokud mohu z toho pruchodu kolem nich posoudit. Z-5500 jsou ale uplne jina kategorie uz na prvni poslech, takze mi nezbyva nez reagovat pouze graficky: :o))))))))))))))))))))))

tak mi zozen redstar s optickým vstupom a ešte ti za to zaplatím tu sa rozobera reprosústava ktoré majú optický vstup opakujem optický vstup a nie cinch na tie cinche sa xbox ani ps3 nedá normálne zapojit

Že redstar su super? Daj pokoj kuknite toto video a tam vidno ako ten sobwofer melie z posledného no hnus chrapčí a chrčí ja postihnutý vtáčou chrípkou

tu je to video na ten chraplak http://www.youtube.com/watch...

vie niekto o nejakom aktivnom subwofery s optickym vstupm znacky pioneer?