» Poradna » Programy

Reproduktory k PC

mám v plánu koupit tyto reproduktory:

reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz ...

má s nimi někdo zkušenosti? vystačí na kvalitní poslech hudby a sledování filmů?

Odpovědi na otázku

Kvalitní poslech hudby? To opravdu ne, na kvalitní poslech hudby bys musel o dost přidat, na alespoň trošku slušný min. 10x tolik. Teda pdle toho co představuješ pod kvalitním poslechem hudby...

mas recht... ale na to pc a "pocit" ze slysim opravdu hudbu staci i Genius 1800A, idealne ty starsi, 1250X, ty dokonce hrajou :), jinak proste sluchatka a nebo setrit :)