» Poradna » Mobily

Reproduktory do 1k

Zdravím, poradil by mi někdo prosím reproduktory k PC do 1000? max nějakých 1200 ale pokud nebudou ty 200 stát za to tak radši 1000, děkuji

Odpovědi na otázku

chod niekde na alzu alebo co mas rad a nastav si filter od 800-1200 a ktore sa ti pacia kup.

V téhle ceně všechno totální šmejd. Sorry.

V téhle ceně bych asi volil z něco takového:https://www.alza.cz/genius-sp-hf1250b-ver-ii-... https://www.alza.cz/c-tech-spk-550bt-d5491950... Jestli bys trochu připlatil, tak potom tyhle:https://www.alza.cz/fenda-fd-r25bt-d5593520.htm

V té ceně (do 1200 kč) radši slušné širokopásmové 2.0, než 2.1, u kterých nemůžeš regulovat ani úroveň basů. pak to 2.1 ztrácí smysl.

na tych 2.0 to zas ziadne nehra, takze tie 2.1 su lepsie. Podobne logitechy som pocul uz vela krat, lacne 2.1 robi aj creative a hra to lepsie ako vsetky 2.0 co som doteraz pocul. Este stale som nepocul oslavovane T20, nikto to nechce kupit, ze by som otestoval :)

Tak zrovna ty Fendy mám, a hrajou za ty peníze dobře, včetně hloubek.

to je subjektivne co je vyborne.. ja som tu bol vyminusovany az sa zomna prasilo ked som napisal, ze JBL extreme hra vyborne..

xtreme.. a zas na tej stranke co bol "test" nizsie a uz je vymazany mal Charge3 88% a receiver s pioneer 5.1 reprakmi zas 95%

Kvalitu zvuku repráků určují ve značné míře parametry poslechového prostoru, takže co v jedné místnosti zní dobře, nedá se ve druhé poslouchat a také subjektivní vnímání posluchače a to, jak málo, nebo hodně má poškozené sluchové ústrojí, následkem hlasitého poslechu sluchátek. Je totiž vědecky dokázáno, že jakýkoli zvuk o intenzitě od 60 dB výš nevratně poškozuje sluch. Začíná to ztrátou schopnosti slyšet vysoké frekvence, takže postižený, ve snaze slyšet původní kvalitu, přidá výšky, čímž se intenzita škodlivého zvuku zvýší a degenerativní proces urychlí. Výsledkem je pak ztráta požitku z hudby.

Samozřejmě, že je to subjektivní pocit.Jiný ani být nemůže.Do místnosti 4x4x metry prostě nepotřebuješ bůhví co.Stejně tak nemůžeš čekat, že v této cenové skupině dostane kvalitně zpracovaný reproduktor se špičkovým dynamickým rozsahem.Na druhou stranu, bude to nejspíš dávat do nějakého AC kodeku na nějaké laciné desce, který bude tím největším zdrojem zkreslení a šumu.To on sám neuvádí.

škoda, že nejsou prachy na GigaWorks T20https://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/creative-gigaworks-t20-se... to jsou na svou třídu a velikost hodně slušné bedýnky.

Tyto jsou perfektní a cena OK, k PC taková kvalita není běžná

starší články, ale možná by se z nich dalo vyjít:Test levných reproduktorů 2.0: stereo pod tisíc korunhttps://pctuning.tyden.cz/hardware/multimedia-zvuk-... Test reproduktorů 2.0: hodně i málo muziky pod 1500 Kč https://pctuning.tyden.cz/hardware/multimedia-zvuk-... kupříkladu vím, že se mluvilo o tom, že Genius nemá obvykle vyloženě špatné repro, ale že dávají levné kondenzátory a po čase to vyžaduje "servisní zásah" kamaráda bastlíře, načež to zas nějaký rok hraje bez problému.

Do 1000 je v podstatě úplně jedno co vezmeš.