» Poradna » Programy

Reproduktory 5.1 nefunguje zadní dvojice

Ahoj,mám repráky 5.1 od Geniusu (na typu si myslím teď nezáleží) a Realtek HD na W10. Doteď mi repráky jely v poho, ale pár týdnů dozadu jsme dělali topení a já repry vypojil. Potom jsem je zapojil s vyjímkou zadní dvojice, kde jsme ještě neco dodělávali. Teď jsem zapojil i zadní dvojici a nefunguje. Když v Realtek HD předělám na 7.1, tak fungují, takže jsou zapojeny dobře. Ale nevím, co s tím. Mám přeinstalovat Realtek?DíkyOndra

Odpovědi na otázku

Nikdo?

Nějaká odpověď by se hodila :)

Chyba nastavení, zadní repoduktory jsou zapojeny do nepřiřazeného konektoru, který náleží k 5.1, proto v 7.1 konfiguraci fungují. Buď přepojit konektor nebo v nastavení přeřadit konektor k zapojenému.

Děkuju moc, dal jsem to do černé místo šedé!

nzc